Загальна інформація про дисципліну

Мета і завдання дисципліни

Метою вивчення дисципліни є надання знань, вмінь і навичок з технологічного і допоміжного обладнання та систем гнучкого автоматизованого виробництва, особливостей обробки та проектування технологічних процесів виготовлення деталей різних типів із застосуванням верстатів з ЧПК та гнучких виробничих модулів та систем ЧПК для верстатів.

Завдання вивчення дисципліни полягає у набутті студентами знань, умінь і навичок у виборі необхідного обладнання та інструменту для механічної обробки деталей певного класу, проектування структури операції, вибору системи програмування, написання керуючих програм для токарної та фрезерної обробки деталей.

Посилання на розміщення дисципліни на навчальній платформі

https://dn.nung.edu.ua/enrol/index.php?id=3646

Попередні вимоги для вивчення дисципліни / пререквізити

Немає

Постреквізити

ПП.09 Технологія обробки складних поверхонь

Результати навчання

РН2.    Розробляти і ставити на виробництво нові види продукції, зокрема виконувати дослідно-конструкторські роботи та/або розробляти технологічне забезпечення процесу їх виготовлення.

РН13.  Розробляти технологію виготовлення деталей машин, технологічного та інструментального оснащення, зокрема і на верстатах з ЧПК.

РН15.  Описувати організацію матеріальних та інформаційних потоків в сучасному виробничому процесі, приймати рішення щодо їх оптимізації.

Компетентності

ЗК2.    Здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології.

ЗК6.    Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями.

ФК1.   Здатність застосовувати відповідні методи і ресурси сучасної інженерії для знаходження оптимальних рішень широкого кола інженерних задач із застосуванням сучасних підходів, методів прогнозування, інформаційних технологій та з урахуванням наявних обмежень за умов неповної інформації та суперечливих вимог.

ФК2.   Здатність описати, класифікувати та змоделювати широке коло технічних об’єктів та процесів, що ґрунтується на глибокому знанні та розумінні теорій та практик механічної інженерії, а також знаннях суміжних наук.

ФК5 Знання та розуміння організації гнучкого автоматизованого виробництва.

ФК6 Володіння основами дослідження і організації матеріальних і нематеріальних потоків автоматизованого машинобудівного виробництва.

ФК7 Розуміння технологічних особливостей верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК)

Підсумковий контроль, форма

Підсумковий контроль по дисципліні проводиться у вигляді диференційованого заліку. Оцінка з дисципліни виставляється студенту відповідно до чинної шкали оцінювання.

Перелік соціальних, «м’яких» навичок (soft skills)

Логічного та творчого мислення; системного підходу до вирішення проблем; уміння шукати, аналізувати і узагальнювати інформацію; бажання вчитися та постійно розвиватися.

 

3.1 Обсяг навчальної дисципліни

 

Ресурс годин на вивчення дисципліни  згідно з чинним навчальним планом, розподіл за семестрами і видами навчальної роботи характеризує  таблиця 1.

 

Таблиця 1 – Розподіл годин, виділених на вивчення дисципліни

Найменування показників

Усього

в семестрі 2

Кількість кредитів ЕСТS

3

 

Загальний обсяг часу, год.

90

 

Аудиторні заняття, год., у т.ч.:

30

 

– лекційні заняття

16

 

– практичні/семінарські заняття

14

 

– лабораторні заняття

-

 

Самостійна робота, год

60

 

Форма семестрового контролю  (іспит, залік, захист КР, захист КП)

Диференційований

 залік

 

 



Last modified: Tuesday, 26 November 2024, 3:15 PM