Політика навчальної дисципліни
1) щодо відвідування занять і поведінки на них
Лекція: Студенти приймають участь у заняттях, вивчаючи викладений зміст лекційного матеріалу відповідно до навчальної програми дисципліни. Студенти повинні постійно задавати запитання та з’ясовувати сумніви. Для аудіовізуального запису лекції необхідна згода викладача.
Лабораторні заняття: Студенти виконують практичні роботи, спрямовані на набуття компетентностей, передбачених програмою. Оцінюється методика виконання індивідуальних лабораторних завдань.
Явка на навчання є обов’язковою
2) щодо дотримання принципів академічної доброчесності
Передбачається самостійна робота при виконанні індивідуальних лабораторних завдань.
3) щодо оцінювання
Загальна оцінка з курсу складається із оцінки за 100-бальною шкалою засвоєння теоретичного матеріалу у вигляді усного опитування або письмового тестування та оцінки за 100-бальною шкалою набутих практичних навичок за результатами виконання лабораторних робіт. Загальна оцінка визначається як середньозважена, де вагові коефіцієнти теоретичних знань і практичних навичок складають, відповідно, 0,2 і 0,8. Умовою допуску до семестрового контролю є відсутність заборгованості з лабораторних робіт і семестровий рейтинг має бути не нижчим 35 балів (відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу»).
4) щодо кінцевих термінів (дедлайнів) та перескладання
Семестровий контроль проводиться відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу». Терміни семестрового контролю визначено в графіку освітнього процесу, який публікується на сайті ІФНТУНГ на сторінці Навчального відділу.
Здобувач має право на дві перездачі. Терміни перездач визначаються наказами ректора ІФНТУНГ.
5) щодо визнання результатів навчання у неформальній освіті (у випадку наявності такої можливості)
На основі Положення про порядок визнання результатів навчання отриманих у неформальній та інформальній освіті в ІФНТУНГ (https://docs.google.com/document/d/1ugtRgE4cDqvk41-_NzMm4lce7r1rvVF2qy8ZGcmt9dI/edit) перезарахуванню можуть підлягати результати навчання, отримані шляхом здобуття неформальної та/або інформальної освіти, що за тематикою, обсягом вивчення та змістом відповідають як навчальній дисципліні загалом, так і її окремому розділу, темі (темам), індивідуальному завданню (курсовій роботі, курсовому проекту, контрольній роботі тощо), які передбачені робочою програмою навчальної дисципліни. При цьому знання та навички, що формуються під час проходження певного онлайн-курсу чи його частин, повинні мати зв'язок з очікуваними навчальними результатами цієї освітньої програми.
Якщо здобувач пройшов курс за темою цієї освітньої програми на платформах онлайн-освіти «Prometheus» або «Coursera» та отримав сертифікат із зазначенням результатів оцінювання не менше 60 балів, то такі результати визнаються автоматично.
Уніфікована інформація
6) щодо оскарження результатів контрольних заходів
Здобувачі вищої освіти мають право на оскарження оцінки з дисципліни отриманої під час контрольних заходів. Апеляція здійснюється відповідно до Положення про звернення здобувачів вищої освіти з питань, пов'язаних з освітнім процесом, затвердженого наказом ректора університету № 43 від 24.02.2020 року. Ознайомитись з документом можна за покликанням https://griml.com/L3VUV. |
7) щодо конфліктних ситуацій
Спілкування учасників освітнього процесу (викладачі, здобувачі) відбувається на засадах партнерських стосунків, взаємопідтримки, взаємоповаги, толерантності та поваги до особистості кожного, спрямованості на здобуття істинного знання. Вирішення конфліктних ситуацій здійснюється відповідно до Положення про вирішення конфліктних ситуацій в ІФНТУНГ, затвердженого наказом ректора університету № 44 від 24.02.2020 року. Ознайомитись з документом можна за покликанням https://griml.com/i42PI. |
8) щодо опитування здобувачів
Після завершення курсу здобувачу надається можливість пройти опитування стосовно якості викладання дисципліни за покликанням https://nung.edu.ua/department/yakist-osviti/04-anketuvannya |
9) щодо політики використання інструментів генеративного штучного інтелекту в навчальному процесі
Всі учасники освітнього процесу повинні дотримуватися базових принципів використання інструментів генеративного штучного інтелекту відповідно до Положення про загальні політики використання інструментів генеративного штучного інтелекту в навчальному процесі ІФНТУНГ, затвердженого наказом ректора університету від 15.03.2024 року №82. Ознайомитись з документом можна за покликанням https://salo.li/1E36Aae . |